Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ A TELO

Časom overená tradícia podporená modernými prístupmi

Kozmetické prípravky určené ako pre profesionálne použitie v relaxačných a masážnych salónoch, tak i ako účinná a rychlá pomoc v sukromí vašeho domova. Našou snahou nie je iba opakovanie už dôverne známého, ale spojene tradícií a najnovších poznatkov v prírodnej a alternatívnej medicíne. Jedin...

Časom overená tradícia podporená modernými prístupmi

Kozmetické prípravky určené ako pre profesionálne použitie v relaxačných a masážnych salónoch, tak i ako účinná a rychlá pomoc v sukromí vašeho domova. Našou snahou nie je iba opakovanie už dôverne známého, ale spojene tradícií a najnovších poznatkov v prírodnej a alternatívnej medicíne. Jedine touto cestou sme schopní pripraviť kvalitné prípravky a dosiahnuť tak spokojnosť naších zákazníkov. Účinnými zložkami všetkých naších prípravkov sú rastlinné silice, zahustené rastlinné extrakty, alebo separované aktívne látky. Veríme, že Vás naše výrobky oslovia najmä kvalitou a účinkom, ale i rozumnou cenou.

Zobraziť

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ A TELO  K dispozícii je 46 produktov.

Podkategórie

 • Bylinný extrakt

  Topvet vám prináša obľúbené bylinné kompozície vo forme liehového mazania. Výhodou týchto kompozícií je vysoký obsah aktívnych látok a dobrá vstrebateľnosť. Vďaka týmto vlastnostiam je dosahovaný rýchly nástup účinku.
   

 • Masážne gély

  Účinná alternatívna pomoc celej rady zdravotných problémov. Výhodou gélovej aplikačnej formy je, že ponúka široké možnosti jej použitia (na masáže, zábaly, lymfodrenáže i prostému potieraniu). Gély sú cenovo najvýhodnějším nosičom aktivnych látok. Gél je nosič, ktorý umožňuje zapracovať vysoké dávky aktívnych látok, a tým dosiahnuť najvyššiu možnú účinnosť.

 • Masážne mlieka

  Aplikačná forma mlieka je možnou alternativou masážnych gélov. Používá sa v prípadoch, pokiaľ sú gély príliš lepivé a tvoria žmolky vplyvom agresvneho pH pokožky.

 • Masážne a kúpeľové oleje

  Oleje sú vhodné k relaxačnej, ale i k regeneračnej a hojivej masáži, a do bylinných kúpeľov. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť takisto do vírivých vaní.

na stránku
Zobrazené 1 - 12 z 46 položiek
Zobrazené 1 - 12 z 46 položiek