Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.

Kamennú predajňu neprevádzkujeme.
Nižšie uvedené ceny sú dané aktuálnymi cenníkmi spoločností Záselkovňa/Packeta a GLS.
doručenie zásielky: 4.00 EUR

  • Záselkovňa/Packeta - zásielka je doručená väčšinou do 2 pracovných dní od odoslania. Doručenie je spoplatnené cenou 3.50 EUR.

  • Kuriér - doručenie zásielky do 24 hodín od vyexpedovania zásielky zo skladu.
    Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér spoločnosti GLS na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe. Doručenie je spoplatnené cenou 4.50 EUR.

Pri nákupe na dobierku je účtovaný poplatok 1 EUR pri spôsobe dodania Kuriér GLS a 1.20 EUR pri spôsobe dodania Zásielkovňa.

Pri nákupe nad 50 EUR neúčtujeme kupujúcemu doručenie zásielky (platí len pre SR) a počas špeciálnych časovo obmedzených akcií sa môže hranica bez poštovného znižovať).

Zákazník je povinný prekontrolovať a prevziať zásielku iba ak nie je nijako poškodený vonkajší obal. V prípade poškodenia obalu, tovar môžete prevziať, ale je nutné uviesť výhrady do prepravného listu. Okamžite po prevzatí zásielky tovar prezrite a skontrolujte kompletnosť balenia, v prípade poškodenia tovaru alebo neúplnosti zásielky túto skutočnosť nahláste na našich telefónnych číslach alebo emailovej adrese. Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku, prípadne neúplnosť zásielky po podpise prepravného listu, ktoré nebudú nahlásené ihneď, najneskôr do 12 hodín nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu.