Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

  • Doprava zdarma

    PRI OBJEDNÁVKE NAD 60 €

Kamennú predajňu neprevádzkujeme

  • Kuriér  - doručenie zásielky do 24 hodín od vyexpedovania zásielky zo skladu. 
    Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér spoločnosti na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.
    doručenie zásielky: 4,20 EUR


Pri nákupe nad 60 EUR s DPH neúčtujeme kupujúcemu doručenie zásielky (platí len pre SR) a počas špeciálnych časovo obmedzených akcií sa môže hranica bez poštovného znižovať).

Zákazník je povinný prekontrolovať a prevziať zásielku iba ak nie je nijako poškodený vonkajší obal. V prípade poškodenia obalu, tovar môžete prevziať, ale je nutné uviesť výhrady do prepravného listu. Okamžite po prevzatí zásielky tovar prezrite a skontrolujte kompletnosť balenia, v prípade poškodenia tovaru alebo neúplnosti zásielky túto skutočnosť nahláste na našich telefónnych číslach alebo emailovej adrese. Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku, prípadne neúplnosť zásielky po podpise prepravného listu, ktoré nebudú nahlásené ihneď, najneskôr do 12 hodín nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu.