Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Darujte vašej pleti prirodzený luxus z prírody.

Pripravili sme pre vás aktívne prípravky v súlade s prírodou a zdravým životným štýlom. Jedná sa o luxusné krémy a oleje prvotriednej kvality. Ponúkané aktívne krémy vychádzajú zo surovín, ktorých účinok preverili už celé storočia. Receptúry sú doplnené o látky, ktoré vychádzajú z najnovších poznat...

Darujte vašej pleti prirodzený luxus z prírody.

Pripravili sme pre vás aktívne prípravky v súlade s prírodou a zdravým životným štýlom. Jedná sa o luxusné krémy a oleje prvotriednej kvality. Ponúkané aktívne krémy vychádzajú zo surovín, ktorých účinok preverili už celé storočia. Receptúry sú doplnené o látky, ktoré vychádzajú z najnovších poznatkov v obore fytofarmacie a alternatívnej medicíny.

Zobraziť

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ  K dispozícii je 48 produktov.

Podkategórie

 • Kozmetické maslá

  Bambucké maslo sa získava z jadier orieškov posvätného afrického stromu Shea. Bambucké maslo patrí vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín, voskov a vitamínov medzi najluxusnejšie kozmetické suroviny. Veľmi rýchlo se vstrebáva a pokožku dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnosť a vláčnosť. Pokožka je po ošetrení jemná a elastická. Bambucké maslo zaistí vašej pokožke kontrolu nad procesom stárnutia. Pomáha tlmiť kožné prejevy rôznych foriem ekzémov.

 • Aktívne pleťové krémy

  Aktívne pleťové krémy sú vhodné ku každodennému rannému i večernému ošetreniu pleti. Udržujú pleť sviežu, pružnú a hydratovanú. Účinne ju regenerujú a navracajú jej prirodzenú rovnováhu.

 • Luxusné pleťové oleje

  Luxusné pleťové oleje sú vhodné ako náhrada denných a nočných krémov. Pomáhajú udržať pleti mladistvý vzhľad. Väčšinu pleťových olejov je možné použíť aj ako vlasovú masku, alebo na masáž tváre a dekoltu.

 • BIO pleťové oleje

  Luxusné oleje BIO spĺňajú vysoké nároky na kvalitu a deklarujú bezpečnosť i zdravotnú nezávadnosť. Prinášajú návrat k tradičnej, šetrnej, prírodnej liečbe ako k najprirodzenejšej možnosti ako sa vysporiadať s neustále sa zhoršujúcim stavom životného prostredia.

  GARANCIA Topvet:

  - použité suroviny spĺňajú prísne parametre pre kontrolované ekologické poľnohospodárstva
  - prípravky obsahujú rastlinné suroviny najvyššej kvality
  - použitie výrobných postupov, ktoré sú maximálne šetrné pre prírodné látky
  - prípravky neobsahujú žiadné ropné látky
  - BIO kozmetické prípravky Topvet neobsahujú žiadne konzervanty, syntetické farbivá, syntetické parfémy, živočišné zložky, GMO suroviny
  - žiadny prípravok firmy Topvet nikdy nebol a ani v budúcnosti nebude testovaný na zvieratách
  - použitie recyklovateľných obalov bez zdravotných rizík

 • ORGANIC NATURE
na stránku
Zobrazené 1 - 12 z 48 položiek
Zobrazené 1 - 12 z 48 položiek