Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

DOPLNKY STRAVY  K dispozícii je 198 produktov.

Podkategórie

 • Bylinné čaje
 • Bylinné extrakty - liehové tinktúry
  Nabízíme alternativní řešení problémů, které Vás nejčastěji trápí. Mezi našimi produkty naleznete prostředky podporující imunitní systém, pro lepší trávení, pro kvalitnější spánek, k celkové stimulaci a vyladění organismu. Je nutné si uvědomit, že bylinky jsou podpůrným prostředkem. Nejsou náhradou léčiva. Skutečností však zůstává, že alternativní řešení zdravotních obtíží má své nesporné výhody.
 • Bylinné extrakty - kapsule
  Jedná sa o moderné aplikačné formu, ktorá chráni aktívne látky pred agresívnym prostredím žalúdka a nespôsobuje žiadne zdravotné riziká.
 • Bylinné sirupy

  Nabízíme alternativní řešení problémů, které Vás nejčastěji trápí. Mezi našimi produkty naleznete prostředky na zvýšení imunity, pro lepší trávení, pro kvalitnější spánek, k celkové stimulaci a vyladění organismu. Je nutné si uvědomit, že bylinky jsou podpůrným prostředkem. Nejsou náhradou léčiva. Skutečností však zůstává, že alternativní řešení zdravotních obtíží má své nesporné výhody. Bylinné

  sirupy neobsahují alkohol, což je u většiny přípravků výhoda, kterou oceníte zejména u dětí.

 • Doplnková športová výživa
 • Rastlinné oleje
  Pripravili sme pre Vás rad doplnkov stravy vo forme potravinových olejov. Jedná sa prírodné oleje s vysokou biologickou a nutričnou hodnotou. Oleje sa šetrným spôsobom získavajú z plodov a semien rastlín. Sú veľmi bohaté na celú radu, pre telo nevyhnutných, aktívnych látok (vitamíny, minerály, nenasýtené mastné kyseliny, flavonoidy a ďalšie).
 • Beta-glukanová rada
  Zdrojom beta glukánu, ktorý uvádzame na slovenský trh, je Hliva ustricová pestovaná v režime BIO. Tým garantujeme Hlivu bez pesticídov, herbicídov, hnojív a ťažkých kovov. Beta glukán je mikronizovaný na veľkosť 5 mikrometrov. Odporúčame aplikáciu beta glukánu pri imunodefi cientních stavoch spôsobených stresom, dlhodobou liečbou, po úrazoch, v dôsledku veku atp.
 • Bylinné pastilky
na stránku
Zobrazené 1 - 12 z 198 položiek
Zobrazené 1 - 12 z 198 položiek