Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Gaštanový masážny gél 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Gaštanový masážny gél 250 ml

284

TOPVET

Nové

Na kŕčové žily a hemoroidy. Zvyšuje pružnosť žíl.

Viac informácií

skladom, odoslanie 1-4 pracovné dni

5,17 €

Popis

Gaštanový gél + 20 % ZADARMO – Aesculus Hippocastanum (pagaštan konský)

Pagaštan konský je pomerne mladou liečivkou. Na našom území sa objavila až koncom 17. storočia. Účinnými zložkami gaštanu sú aescín, aesculin, flavonoidné glykozidy a triesla. Užívanými časťami sú kvet, plod, semená a mladá kôra. Aescin má zosilňujúci účinok na žilové steny a zvyšuje ich pružnosť. Pre tieto svoje vlastnosti sa používa najmä ako podporný prostriedok pri liečbe kŕčových žíl a hemoroidov, pri žilovej a vlásočnicovej nedostatočnosti. Aescin pôsobí tiež protizápalovo, a preto je využívaný na potieranie bolestivých kĺbov a svalov. Znižuje opuchy.

Návod na použitie: Jemne aplikujte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. V žiadnom prípade oblasť nemasírujte. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Na zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc).

Indikácie byliny:

  • na kŕčové žily a hemoroidy
  • zvyšuje pružnosť žíl
  • proti zápalom kĺbov, väzov a šliach
  • znižuje opuchy
  • netoxický – šetrný pre deti
  • bez obmedzenia veku
  • ľahká a praktická aplikácia
  • bez predpisu

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. Pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku použite šišiak bajkalský ako podporný prostriedok.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Aesculus Hippocastanum Flower and Seed Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Arnica Montana Flower Extract, Rutin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Parfum

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Gaštanový masážny gél 250 ml

Gaštanový masážny gél 250 ml

Na kŕčové žily a hemoroidy. Zvyšuje pružnosť žíl.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: