Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Horčík - Aquamin 60 ks Zobraziť plnú veľkosť

Horčík - Aquamin 60 ks

60555

Green idea s.r.o

Nové

Vhodný doplnok nielen pre športovcov, napomáha pri kŕčom, únave, vyčerpaní, depresiám, pre zdravé zuby, kosti a nechty.

Viac informácií

skladom

9,83 €

Popis

Biologicky aktívny HORČÍK - Aquamin Mg

doplnok stravy

Horčík Aquamin sa získava z čistých vôd Írskeho mora. Je to najúčinnejší a optimálne absorbovateľná forma horčíka (hydroxidové a citrátovom forma). Jedná sa o prírodný, biologicky aktívne horčík organického pôvodu. Vedľa horčíka Aquamin Mg obsahuje ďalších 70 makro, mikro a stopových prvkov. Horčík sa v tele podieľa na viac ako 300 metabolických procesoch. Nedostatok horčíka spôsobuje kŕče, únavu, vyčerpanie, depresie. Horčík čiže magnézium napomáha správnemu tráveniu, je dôležitý pre zdravé zuby, kosti a nechty. Ide o vhodný doplnok pre aktívnych športovcov, zvyšuje výkon a silu. Vhodný je pre všetkých, ktorí sú vystavení účinkom stresu (nakrátko i dlhodobému). Horčík zlepšuje pamäť a schopnosť učiť sa. Horčík napomáha k dosiahnutiu kvalitného a plnohodnotného spánku.

Vzhľadom k jeho rastlinnému pôvodu je vhodný aj pre vegetariánov, vegánov, makrobiotiky i zástanca BIO-potravín. Obsah kapsuly je možné vysypať a vmiešať do jedla či nápoja.

Horčík Aquamin sa získava z čistých vôd írskeho mora. Je to najúčinnejšia a optimálne absorbovateľný forma horčíka (hydroxidové a citrátovom forma). Jedná sa o prírodný, biologicky aktívne horčík organického povodiach. Vedľa horčíka Aquamin Mg obsahuje ďalších 70 makro, mikro a stopových prvkov. Horčík sa v tele podieľa na viac Ako 300 metabolických procesoch. Nedostatok horčíka spôsobuje Krče, únavu, vyčerpaním, depresiám. Horčík čiže magnézium napomáha správnemu trávením, je dôležitý pre zdravé zuby, kosti a nechty. Ide o vhodný doplnok pre aktívnych Športovcov, zvyšuje výkon a silu. Vhodný je pre vsetkych, Ktory ŠÚ vystavenie učinkom stresu (nakrátko i dlhodobému). Horčík zlepšuje Pamäť a schopnosť učiť sa. Horčík napomáha k dosiahnutiu kvalitného a plnohodnotného spánku.

Vzhľadom na jeho rastlinné povodia je vhodný hľa pre vegetariánov, vegánov, makrobiotikov ai zastáncové BIO-potravín. Obsah kapsuly je možné vysypať a vmiešať do jedla či nápojov.

 

obsah:

 

1 kapsula
(500mg)

denná dávka
1 - 3 tobolky

% DDD

Denná odporúčaná dávka

hydroxid horečnatý

500 mg

500 - 1500 mg

nie je stanovené

z toho horčík 175 mg  175 - 525 mg 47 - 140 %

Zloženie: Hydroxid horečnatý, želatína (kapsula)

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1 - 3 x denne. Pri preventívnom užívaní doporučujeme 1 tobolku denne, pri terapeutickom užívaní 2 - 3 tobolky denne.


Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Obsah: 60 kapsúl

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno, 61200, tel .: 541 232 435

Krajina pôvodu: Česká republika

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Horčík - Aquamin 60 ks

Horčík - Aquamin 60 ks

Vhodný doplnok nielen pre športovcov, napomáha pri kŕčom, únave, vyčerpaní, depresiám, pre zdravé zuby, kosti a nechty.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: