Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Hroznový olej 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Hroznový olej 250 ml

197

TOPVET

Nové

Jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej.

Viac informácií

Skladom: odoslanie 2 az 3 pracovnych dni

16,30 €

Popis

Hroznový olej – Vitis vinifera oil

Olej z hroznových jadier je bohatý na celý rad biologicky aktívnych látok (najmä oligomérnych proantocyanidinov – OPCs). Obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín. Upravuje hladinu cholesterolu, čím znižuje riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred účinkom voľných radikálov (chráni bunky pred poškodením). Prispieva k správnej funkcii ciev. V mnohých zdrojoch sa o hroznovom oleji hovorí ako o elixíre mladosti. O ďalších účinkoch vzhľadom na legislatívu EÚ nie je možné podať informácie. Viac o účinkoch nájdete v herbároch a liekopisoch.

Obsah:

1 dávka

(3 - 5 ml)

Denná dávka

3 x denne

% ODD

Odporúčaná
denná dávka

Hroznový olej

2,98 - 4,97 g

8,94 - 14,91 g

Nie je stanovená

Zloženie: hroznový olej, vitamín E, rozmarínový extrakt.

Odporúčané dávkovanie: 3x denne 3-5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má neutrálnu, mierne orieškovú arómu. Hoci hroznový olej znáša pomerne vysokú teplotu (až 252 °C), odporúčame ho na použitie v studenej kuchyni.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal nie je na závadu.

Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Všeobecné upozornenia: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné ženy a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nevyvoláva zdravotné obmedzenia.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Hroznový olej 250 ml

Hroznový olej 250 ml

Jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: