Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
STOMACLEAN pre psov 50 ml Zobraziť plnú veľkosť

STOMACLEAN pre psov 50 ml

60468

TOPVET

Nové

Zdravé zuby a ústna dutina bez zápachu

Viac informácií

skladom

6,89 €

Popis

Stomaclean pre psov

Zdravé zuby a ústna dutina bez zápachu

Veterinárny prípravok pre psov

Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie.

ÚSTNY SPREJ STOMACLEAN je prostriedok pre starostlivosť o ústnu dutinu psov. Vďaka unikátnej kombinácii účinných látok (propolis, mäta, TTO, klinček a i.), Samozrejmého tanínu, fluóru a kyseliny citrónovej, má pozitívny vplyv nielen na stav ďasien a slizníc, ale i zubov. Obmedzuje tvorbu zubného kameňa, plaku i zubného kazu, pomáha odstrániť už vytvorený zubný kameň, predlžuje efekt odstránenia zubného kameňa, vykazuje hojivý a regeneračný účinok na ďasná a ďalšie mäkké tkanivá v ústnej dutine, napr. pri zápale. V neposlednom rade odstraňuje nepríjemný zápach z ústnej dutiny.

Návod na použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na sliznicu dutiny ústnej. Ak je váš psík bojazlivý, je možné ho aplikovať na vatovom tampóne.

Ingredients: Propylene Glycol, Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Commiphora Myrrha Resin, Panthenol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citric Acid, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Sodium Fluoride, Propolis Cera

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. V prípade problémov odporúčame konzultovať zdravotný stav zvieraťa s veterinárnym lekárom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí a nepoučených osôb.

Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Výrobca a držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček
Brno, Vodova 40, 61200, ČR
www.topvet.cz

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

STOMACLEAN pre psov 50 ml

STOMACLEAN pre psov 50 ml

Zdravé zuby a ústna dutina bez zápachu

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: