Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
  • Doprava zdarma

    PRI OBJEDNÁVKE NAD 60 €
Ušné kvapky prevent pre psov 50 ml Zobraziť plnú veľkosť

Ušné kvapky prevent pre psov 50 ml

60459

TOPVET

Nové

olejové kvapky pre pravidelnú, preventívnu starostlivosť

Viac informácií

skladom

8,05 €

Popis

Ušné kvapky prevent pre psov

Pravidelná starostlivosť

Pre zdravé uši

Veterinárny prípravok pre psov

Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie.

Obsah: 50 ml

Ušné kvapky prevent sú určené pre pravidelnú, preventívnu starostlivosť. Slúži na dôkladnú očistu vonkajšieho zvukovodu. Pokožka vonkajšieho zvukovodu je po ošetrení jemná a vláčna. Prípravok obsahuje celý rad rastlinných silíc, ktoré majú antiseptický účinok, vďaka čomu redukujú množstvo baktérií, niektorých vírusov a kvasiniek. Tým napomáhajú brániť pokožku ucha pred rôznymi zápalmi. Luxusné vosky zanechajú na pokožke zvukovodu mikrofilm s obsahom antiseptických aktívnych látok, a tým je vytvorená ochranná bariéra pokožky vonkajšieho zvukovodu a ucha.

Návod na použitie: Nakvapkajte prípravok do oblasti vonkajšieho zvukovodu a ucha. Následne ucho a zvukovod dôkladne premasírujte. Aplikácia by nemala byť bolestivá. Nadbytok roztoku je možné odsať vatovým tampónom. Pri silnom znečistení vonkajšieho ucha a zvukovodu odporúčame najskôr použiť Ušné kvapky očista - Topvet.

Zloženie: Labrafil M 1944 CS, Jojobový olej studený lis, Avokádový olej studený lis, Tea Tree Oil rastlinná silice, Manuka rastlinná silice, Nechtík lekársky olej, Cypriš vždyzelený rastlinná silice, Eukalyptová rastlinná silica, Tocomix L70-IP

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. V prípade problémov odporúčame vždy konzultovať zdravotný stav zvieraťa s veterinárnym lekárom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí a nepoučených osôb.

Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Výrobca a držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček
Brno, Vodova 40, 61200, ČR
www.topvet.cz

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Ušné kvapky prevent pre psov 50 ml

Ušné kvapky prevent pre psov 50 ml

olejové kvapky pre pravidelnú, preventívnu starostlivosť

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: