Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Sirup kĺbová výživa pre psov 200 ml Zobraziť plnú veľkosť

Sirup kĺbová výživa pre psov 200 ml

60454

TOPVET

Nové

Pre aktívny pohyb bez bolesti, originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a moderné fytofarmacie

Viac informácií

skladom

8,12 €

Popis

KĹBOVÁ VÝŽIVA PRE PSOV - Artroregen Ca

Pre aktívny pohyb bez bolesti
Veterinárny prípravok pre psov

Artroregen Ca - originálna receptúra ​​spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát) a unikátny bylinný komplex (šišak bajkalský, kozonoha hostcová, praslička roľná vňať, stavikrv vňať). O vyššie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú vhodné k preventívnemu a regeneračnému použitie u psov všetkých vekových kategórií. Zmierňuje bolesť poškodených kĺbov a zlepšuje hybnosť a výkonnosť. Odporúčame užívať preventívne od 3 mesiacov veku a ako podporu terapia psov s poškodenými kĺbmi.

Glukosamín sulfát: je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Je dôležitou súčasťou nutnú pre optimálny rast chrupavky, jej regeneráciu a spomalenie deštrukcie.
Chondroitín sulfát: je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Aktívne viaže vodu, čím hydratuje chrupavku, spomaľuje deštrukciu chrupavky.
Kyselina hyalurónová: zabezpečuje optimálnu lubrikáciu kĺbu, čím bráni poškodeniu kĺbov.
MSM: spevňuje väzy a šľachy a najmä tlmí zápalové procesy. Obsahuje vysoký podiel organicky viazanej síry, ktorá pozitívne pôsobí na poškodené chrupavky.
Bylinná zmes: unikátny bioaktívne výťažky rastlín pomáhajú tlmiť zápalové procesy a majú silný chondroprotektívne účinok. Vykazujú silnú antioxidačnú aktivitu a pomáhajú chrániť kĺby pred opotrebovaním.

Návod na použitie: Prvých 10 dní (štartovacie dávka) podávajte 8 - 10 ml (2 čajové lyžičky) na 10 kg ž. hm. zvieraťa. Následne (udržiavacia dávka) podávajte 5 ml (1 čajová lyžička) na 10 kg ž. hm. po dobu 2 - 3 mesiacov. Následne vysaďte na 3 mesiace a v prípade potreby kúru opakujte. Je možné podávať dlhodobo. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Zlepšenie stavu je možné sledovať od 10. dňa používania.

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, Voda, Chondroitín sulfát, MSM, Lieh, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Kozonoha hostcová vňať, Praslička roľná vňať, Stavikrv vtáčie vňať, Sorban draselný

 

5 ml

Glukosamin sulfát 400 mg
Chondroitin sulfát 15 mg
MSM 25 mg
Kyselina hyaluronová 5 mg
Šišák bajkalský stand. extrakt 25 mg
Bylinný komplex 30 mg

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.


Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.

Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Výrobca a držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček
Brno, Vodova 40, 61200, ČR

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Sirup kĺbová výživa pre psov 200 ml

Sirup kĺbová výživa pre psov 200 ml

Pre aktívny pohyb bez bolesti, originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a moderné fytofarmacie

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: