Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Sirup stres pre psov 200 ml Zobraziť plnú veľkosť

Sirup stres pre psov 200 ml

60456

TOPVET

Nové

Podpora pre upokojenie a utlmenie stresu, originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmacie.

Viac informácií

skladom

6,89 €

Popis

STRES

Podpora pre upokojenie a utlmenie stresu
Veterinárny prípravok pre psov

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia k utlmeniu psa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie, ohňostroje a ďalšie).

Šišák bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k správnej funkcii psychiky.
Ľubovník bodkovaný - je využívaná k potlačeniu nervovej únavy a stresu.
Maca - podporuje lepší duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu.
Kozlík lekársky - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity.
Žen-šen - prispieva k správnej funkcii psychiky. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

Návod na použitie: Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 5 - 10 ml (1 - 2 čajové lyžičky) na 10 kg hmotnosti. Pre zvýšenie účinku je možné dávku následne zvýšiť na dvojnásobok. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Šišák bajkalský štandardizovaný extrakt, Ľubovník bodkovaný štandardizovaný extrakt, Maca štandardizovaný extrakt, Kozlík lekársky štandardizovaný extrakt, Žen-šen štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Sorban draselný

 

5 ml

Šišák bajkalský štandardizovaný extrakt 50 mg
Ľubovník bodkovaný štand. extrakt 50 mg
Maca štand. extrakt 25 mg
Kozlík lekárský štand. extrakt 50 mg
Žen-šen štand. extrakt 15 mg
Vitamín C 15 mg

Upozornenia: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.

Doba použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Výrobca a držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček
Brno, Vodova 40, 61200, ČR

Upozornenie: Používajte podľa návodu 

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Sirup stres pre psov 200 ml

Sirup stres pre psov 200 ml

Podpora pre upokojenie a utlmenie stresu, originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmacie.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: