Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Olej na letnú vyrážku 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Olej na letnú vyrážku 250 ml

60206

TOPVET

Nové

Vyživuje, hojí, znižuje svrbenie

Viac informácií

skladom

12,21 €

Popis

Olej na letnú vyrážku
Vyživuje, hojí, znižuje svrbenie

PRE KONE
Olej na letnú vyrážku je určený pre kone s kožnými problémami. Originálna receptúra ​​pokožku vyživuje, hydratuje a chráni pred vonkajším prostredím. Bylinná kompozícia pokožku zvláčňuje, znižuje svrbenie a obnovuje elasticitu. Olej má dlhodobý účinok.

ZLOŽENIE: Slnečnicový olej, Mandľový olej, Konopný olej, Pupalkový olej, Ľubovníkový olej, Repíkový olej, Aloe vera, Lanolín, Mätová silica, Rakytníkový olej, Vitamín E, Nechtíkový olej

NÁVOD NA POUŽITIE: Pokožku zbavte mechanických nečistôt, aplikujte dostatočné množstvo a rozotrite na požadovanú plochu. Olej veľmi ľahko vsakuje. Používajte podľa potreby aj niekoľkokrát týždenne, v prípade potreby častejšie. Optimálny výsledok dosiahnete pri pravidelnom používaní.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Olej na letnú vyrážku 250 ml

Olej na letnú vyrážku 250 ml

Vyživuje, hojí, znižuje svrbenie

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: