Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

  • Doprava zdarma

    PRI OBJEDNÁVKE NAD 60 €
Olej na kopytá – zdravé kopyto 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Olej na kopytá – zdravé kopyto 250 ml

60202

TOPVET

Nové

Chráni, vyživuje, hydratuje

Viac informácií

Popis

Olej na zdravé kopytá
Chráni, vyživuje, hydratuje

PRE KONE
Olej na kopytá je určený pre kone so zdravým, ale aj poškodeným kopytom. Originálna receptúra ​​kopytné tkanivo vyživuje, hydratuje a chráni pred agresívnym prostredím. Kopyto je po použití zdravé, elastické a pripravené na vysokú záťaž. Zmes luxusných olejov vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín prirodzeným spôsobom vyživuje a regeneruje. Zmes voskov kopyto chráni. Bylinná zmes dodá kopyte lesk a farbu.

ZLOŽENIE: Slnečnicový olej, Mandľový olej, Jojobový olej, Makadamiový olej, Šípkový olej, Lanolín, Rakytníkový olej, Vitamín E, Nechtíkový olej

NÁVOD NA POUŽITIE: Kopyto dôkladne zbavte mechanických nečistôt. Aplikujte dostatočné množstvo a rozotrite na celú plochu kopyta a strelky. Olej veľmi ľahko vsakuje. Používajte aspoň 3 × týždenne, v prípade potreby častejšie. Optimálny výsledok dosiahnete pri pravidelnom používaní.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Olej na kopytá – zdravé kopyto 250 ml

Olej na kopytá – zdravé kopyto 250 ml

Chráni, vyživuje, hydratuje

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: