Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Olej na kopytá – poškodené kopyto 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Olej na kopytá – poškodené kopyto 250 ml

60203

TOPVET

Nové

Vyživuje, regeneruje, hojí

Viac informácií

skladom

12,21 €

Popis

Olej na poškodené kopyto
Vyživuje, regeneruje, hojí

PRE KONE
Tento olej na kopytá je určený pre kone s poškodeným kopytom. Originálna receptúra ​​kopytné tkanivo vyživuje, hojí a regeneruje. Kopyto je po použití zdravé, elastické a pripravené na vysokú záťaž. Zmes luxusných olejov vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín prirodzeným spôsobom vyživuje a regeneruje. Zmes voskov kopyto chráni. Zmes silíc vykazuje silný antiseptický a hojivý účinok.

ZLOŽENIE: Slnečnicový olej, Mandľový olej, Jojobový olej, Makadamiový olej, Šípkový olej, Lanolín, Eukalyptová silica, Tea tree oil silica, Manuka silice, Rakytníkový olej, Vitamín E, Nechtíkový olej

NÁVOD NA POUŽITIE: Kopyto dôkladne zbavte mechanických nečistôt. Aplikujte dostatočné množstvo a rozotrite na celú plochu kopyta a strelky. Používajte 1-2 krát denne až do vyhojenia.

UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Olej na kopytá – poškodené kopyto 250 ml

Olej na kopytá – poškodené kopyto 250 ml

Vyživuje, regeneruje, hojí

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: