Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Rakytníkový bylinný olej forte 100 ml Zobraziť plnú veľkosť

Rakytníkový bylinný olej forte 100 ml

007

TOPVET

Nové

Na popáleniny, omrzliny a rôzne poranenia. Hojí a regeneruje.

Viac informácií

skladom

5,27 €

Popis

Rakytníkový bylinný olej forte – Hippophae Rhamnoi 

V posledných rokoch prešiel rakytník rešetliakový klinickým testovaním v ústavoch po celom svete. Záverom všetkých štúdií je, že ide o bylinku vynikajúcich vlastností. 

Olej získavaný z plodu rakytníka vykazuje výrazný regeneračný a epitelizačný účinok, ktorý sa využíva po popáleninách, omrzlinách a drobných poraneniach. Zvyšuje pružnosť a vitalitu pokožky, používa sa na tlmenie prejavov lupienky a najrôznejších foriem ekzémov. Pôsobí protizápalovo a urýchľuje hojenie drobných poranení kože. Rakytníkový olej disponuje prirodzeným UV filtrom. Tlmí tvorbu vrások a vyhladzuje ich. Verzia forte obsahuje dvakrát viac rakytníkového oleja. 

Rakytník je veľmi vhodný na užívanie aj vnútorne. Spoločnosť Topvet pre Vás preto pripravila rakytníkový olej i vo verzii doplnku stravy. Pri vnútornom použití účinne pomáha pri liečbe žalúdočných vredov, gastritíd. Aktívne znižuje hladinu cholesterolu. Užíva sa ako prevencia infarktu. Výrazne stimuluje imunitný systém. Vykazuje značnú protinádorovú aktivitu. Ide o bylinku unikátnych vlastností, a preto ju odporúčame konzumovať denne a v každom veku. 

Návod na použitie: Aplikujte na pokožku niekoľkokrát denne. Pri vnútornom užívaní dodržujte odporúčané dávkovanie uvedené na etikete výrobku. 

Indikácie byliny

  • hojí a regeneruje 
  • na popáleniny, omrzliny a rôzne poranenia 
  • zvyšuje elasticitu pokožky 
  • ľahká a praktická aplikácia 
  • bez predpisu 

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení.

Ingredients (INCI): Helianthus Annuus seed oil, Hippophae Rhamnoides, Tocopheryl Acetate

Recenzie

Hodnotenie 
Mikuláš 2020-10-26

bylinný olej

Dobrý deň. Prosím vás aký bylinný olej je "Rakytníkový bylinný olej"? Aké je jeho zloženie? Koľko % rakytníkového oleja je v tomto výrobku? Popisujete benefity rakytníka ale neuvádzate jeho obsah v tomto bylinnom oleji. ďakujem

Napíšte svoj názor !

Napíšte svoj ​​názor

Rakytníkový bylinný olej forte 100 ml

Rakytníkový bylinný olej forte 100 ml

Na popáleniny, omrzliny a rôzne poranenia. Hojí a regeneruje.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: