Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Šampón a kondicionér 2 v 1 pre psov 200 ml Zobraziť plnú veľkosť

Šampón a kondicionér 2 v 1 pre psov 200 ml

237

TOPVET

Nové

S norkovým a jojobovým olejom a vitamínom E. Poskytuje maximálny komfort pri umývaní.

Viac informácií

skladom

4,66 €

Popis

Prečo starať o srsť s PETS ARE FRIENDS®?

Pravidelná údržba srsti je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o zvieratá. Špinavá, splstnatená srsť môže byť nielen ideálnym pôsobiskom parazitov, ale aj zdrojom infekcie a nebezpečenstvo pre zdravie kože. Za rizikové je nutné považovať napr. kúpanie v prirodzených vodných nádržiach, ktoré môžu byť znečistené toxickými látkami prírodnej povahy (baktérie, sinice) alebo látkami priemyselného pôvodu (saponáty, ropné deriváty a i.).

PETS ARE FRIENDS – Sprej pre ľahké rozčesanie srsti pre mačky 50 ml
PETS ARE FRIENDS – Sprej pre ľahké rozčesanie srsti pre psov 200 ml
PETS ARE FRIENDS - Šampón & kondicionér 2 v 1 pre mačky 200 ml
PETS ARE FRIENDS - Šampón & kondicionér 2 v 1 pre psov 200 ml

Po kúpaní psov v prírode by malo nasledovať vykúpanie zvieraťa a jeho očistenie od potenciálne škodlivých látok. PETS ARE FRIENDS® ponúka na starostlivosť o srsť vysoko kvalitný šampón s kondicionérom 2 v 1, ktorý okrem kondicionéru obsahuje najúčinnejšie látky pre udržanie kvalitnej a krásnej srsti – norkový olej, jojobový olej a vitamín E.

Šampón s kondicionérom 2 v 1 PETS ARE FRIENDS® neobsahuje parfumy ani iné dráždivé látky a je prispôsobený tak, aby poskytoval maximálny komfort umývania a bol šetrný k zvieratám. Má tekutejšiu konzistenciu a zníženú penivosť. Jemná vôňa šampónu je daná prítomnosťou prírodnej čajovej silice, ktorá má navyše pozitívny účinok na kožu.

Sprej pre ľahké rozčesanie srsti PETS ARE FRIENDS® uľahčuje rozčesanie a úpravu splstnatenej, zlepenej alebo mierne znečistenej srsti. Možno ho použiť, na mokrú aj suchú srsť, a to aj preventívne ako ochranu srsti pred vplyvmi vonkajšieho prostredia aj ako prostriedok na uľahčenie každodennej starostlivosti o srsť. Sprej naviac obsahuje aj UV filter, ktorý účinne ochraňuje srsť pred účinkami slnečného žiarenia.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Šampón a kondicionér 2 v 1 pre psov 200 ml

Šampón a kondicionér 2 v 1 pre psov 200 ml

S norkovým a jojobovým olejom a vitamínom E. Poskytuje maximálny komfort pri umývaní.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: