Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
  • Doprava zdarma

    PRI OBJEDNÁVKE NAD 60 €
Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml

60201

TOPVET

Nové

Regeneruje, vyživuje, hojí

Viac informácií

skladom

6,83 €

Popis

Kopytný balzam na poškodené kopyto

PRE KONE
je určený pre kone s poškodeným, suchým a lámavým kopytom. Originálna receptúra, ktorá kopytné tkanivo vyživuje, regeneruje a chráni pred agresívnym prostredím. Kopyto je po použití zdravé, elastické
a pripravené na vysokú záťaž. Zmes luxusných olejov vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín prirodzeným spôsobom vyživuje a regeneruje. Zmes voskov kopyto chráni. Bylinná zmes dodá kopyte lesk a farbu.

ZLOŽENIE: Vazelína, Lanolín, Včelí vosk, Tekvicový olej, Vavrínový olej, Omega-3 olej, Rakytníkový olej, Vitamín E, Nechtíkový olej

NÁVOD NA POUŽITIE: Kopyto dôkladne zbavte mechanických nečistôt. Aplikujte dostatočné množstvo a rozotrite na celú plochu kopyta a strelky. Používajte do vyhojenia každý deň. Akonáhle dosiahnete požadovaný výsledok, používajte prípravok kopytný balzam na zdravé kopyto.


UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.


SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml

Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml

Regeneruje, vyživuje, hojí

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: