Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml

60201

TOPVET

Nové

Regeneruje, vyživuje, hojí

Viac informácií

skladom

6,89 €

Popis

Kopytný balzam na poškodené kopyto

PRE KONE
je určený pre kone s poškodeným, suchým a lámavým kopytom. Originálna receptúra, ktorá kopytné tkanivo vyživuje, regeneruje a chráni pred agresívnym prostredím. Kopyto je po použití zdravé, elastické
a pripravené na vysokú záťaž. Zmes luxusných olejov vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín prirodzeným spôsobom vyživuje a regeneruje. Zmes voskov kopyto chráni. Bylinná zmes dodá kopyte lesk a farbu.

ZLOŽENIE: Vazelína, Lanolín, Včelí vosk, Tekvicový olej, Vavrínový olej, Omega-3 olej, Rakytníkový olej, Vitamín E, Nechtíkový olej

NÁVOD NA POUŽITIE: Kopyto dôkladne zbavte mechanických nečistôt. Aplikujte dostatočné množstvo a rozotrite na celú plochu kopyta a strelky. Používajte do vyhojenia každý deň. Akonáhle dosiahnete požadovaný výsledok, používajte prípravok kopytný balzam na zdravé kopyto.


UPOZORNENIE: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.


SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml

Kopytný balzam na poškodené kopyto 250 ml

Regeneruje, vyživuje, hojí

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: