Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

  • Doprava zdarma

    PRI OBJEDNÁVKE NAD 60 €
BIO Alpská zmes mas. olej Zobraziť plnú veľkosť

BIO Alpská zmes – masážny olej 200 ml

667

TOPVET

Nové

Po fyzickej záťaži

Viac informácií

na sklade

4,80 €

Popis

Popis

BIO Alpská relaxačná zmes – profesionálny masážny olej garantuje použitie nosnej zmesi, ktorá neobsahuje ropné ani iné cudzorodé látky. Obsahuje vysoký podiel jedľovej, kosodrevinovej a tymiánovej silice. Najvhodnejší je na pozáťažové masáže. Proantokyanidy v jedľovej silici urýchľujú regeneráciu a priaznivo pôsobia na príznaky takzvaných ťažkých nôh. Zmes bylín pôsobí stimulačne, súčasne prekrvujú a čistia a majú priaznivý vplyv na pokožku.

Návod na použitie: Olej je vhodný na profesionálne masáže na všetky typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku. Olej prakticky nevsakuje, preto je vhodný na dlhotrvajúce rehabilitačné, relaxačné i športové masáže.

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Olea Europea Fruit Oil, Abies Alba Needle Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig Oil, Tocopheryl Acetate, Thymus Vulgaris Oil, Rosmarinus Officinalis Extract

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. 

Dermatologicky testované. 

Originálna receptúra ​​prípravku. 

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

BIO Alpská zmes – masážny olej 200 ml

BIO Alpská zmes – masážny olej 200 ml

Po fyzickej záťaži

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: