Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

  • Doprava zdarma

    PRI OBJEDNÁVKE NAD 60 €
Alpský masážny gél 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Alpský masážny gél 250 ml

286

TOPVET

Nové

Na unavené svaly.

Viac informácií

Popis

Alpský masážny gél + 20 % ZADARMO – na unavené svaly

V tejto kompozícii je v najväčšej miere zastúpená jedľová, kosodrevinová a tymiánová silica. Je vhodný ako pozáťažový masážny gél. Proantokyanidy v jedľovej silici sa používajú na tzv. ťažké nohy, kŕčové žily a hemoroidy. Skladbou rastlinných silíc je vhodný pri chrípke, kašli a prechladnutí na spriechodnenie horných ciest dýchacích. Zmes bylín pôsobí stimulačne a má antiseptický účinok. Bylinky súčasne prekrvujú a čistia, čo má priaznivý vplyv na pokožku.

Návod na použitie: Dôkladne masírujte unavené svaly niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Zmes vykazuje mierny chladivý efekt. Prírodné aktívne látky môžu byť silným alergénom, odporúčame preto pred použitím prípravku urobiť test kožnej znášanlivosti.

Indikácie byliny:

  • pozáťažový gél
  • na ťažké nohy
  • uvoľňuje dýchanie pri chrípke a prechladnutí
  • prekrvuje a čistí pokožku
  • ľahká a praktická aplikácia
  • bez predpisu.

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. Pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku použite šišiak bajkalský ako podporný prostriedok.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Abies Alba Leaf and Cone Oil, Pinus Silvestris Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Thymus Vulgaris Flower and Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Alpský masážny gél 250 ml

Alpský masážny gél 250 ml

Na unavené svaly.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: