Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Artroregen masážny gél 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Artroregen masážny gél 250 ml

296

TOPVET

Nové

Na bolesti kĺbov, svalov a na rôzne pohmoždeniny.

Viac informácií

skladom, odoslanie 1-4 pracovné dni

6,80 €

Popis

Artroregen gél + 20 % ZADARMO

Bylinná kompozícia vo forme gélu obsahuje veľké množstvo biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Všetky byliny použité v receptúre patria medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny, ktoré používame ako účinnú podporu pri svalových bolestiach, kĺbových bolestiach a najrôznejších pomliaždeninách. Zmes je vhodná k podpore hojenia, chráni kožu, vykazuje vysokú účinnosť pri liečbe zápalov. Okrem toho sa používa aj ako osvedčený podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich rán, vredov predkolenia, vyvrtnutí a hojení zlomenín. Prípravok je možné použiť i po zvýšenej fyzickej námahe na urýchlenie regenerácie a tlmenie bolesti.

Použitie: Aplikujte na bolestivý kĺb niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

INGREDIENTS (INCI): Aqua, Glycerin, Symphytum Officinale extrakt, Aesculus Hippocastanum extrakt, Juniperus Communis oil, Arnica Montana extrakt, Rosmarinus Officinalis, Hypericum Perforatum extrakt, Eucalyptus Globulus oil, Mentha Piperita oil, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Rutin, Benzyl Alcohol and Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone, Hamamelis virginiana extrakt, Cupressus sempervirens oil, Cymbopogon nardus oil, Citrus paradisi oil, Equisetum arvense extrakt, Calendula officinalis extrakt, Urtica dioica oil, Cinnamomum zeylanicum oil

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Artroregen masážny gél 250 ml

Artroregen masážny gél 250 ml

Na bolesti kĺbov, svalov a na rôzne pohmoždeniny.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: