Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Venuregen masážny gél 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Venuregen masážny gél 250 ml

297

TOPVET

Nové

Na kŕčové žily. Tlmí bolesti svalov a kĺbov.

Viac informácií

skladom, odoslanie 1-4 pracovné dni

6,80 €

Popis

VENUREGEN bylinný masážny gél 

Bylinná kompozícia v aplikačnej forme gélu. Zmes obsahuje veľké množstvo biologicky aktívnych látok, bylinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculin, helenin, flavonoidné glykozidy, triesla a celá rada ďalších. Zmes má zosilňujúci účinok na žilové steny a zvyšuje ich pružnosť. Pre tieto svoje vlastnosti sa používa najmä ako podporný prostriedok pri liečbe kŕčových žíl, pri žilovej a vlásočnicovej nedostatočnosti. Bylinný gél pôsobí tiež protizápalovo, a preto je využívaný na potieranie bolestivých kĺbov a svalov. Znižuje opuchy.

Návod na použitie: Jemne aplikujte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. V žiadnom prípade oblasť nemasírujte. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Na zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc).

POZOR: Prírodné aktívne látky môžu vyvolať alergickú reakciu, ale masívne začervenanie pokožky je tu žiaducou reakciou.

Indikácie byliny:

  • na kŕčové žily
  • tlmí bolesti svalov a kĺbov
  • ľahká a praktická aplikácia
  • bez predpisu.

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. Pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku použite šišiak bajkalský ako podporný prostriedok.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Aesculus Hippocastanum extrakt, Arnica Montana extrakt, Myrtyli Fructus extrakt, Agrimonia Eupatoria extrakt, Capsicum Frutescens oil, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Rutin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Venuregen masážny gél 250 ml

Venuregen masážny gél 250 ml

Na kŕčové žily. Tlmí bolesti svalov a kĺbov.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: