Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Celustin masážny gél 250 ml Zobraziť plnú veľkosť

Celustin masážny gél 250 ml

283

TOPVET

Nové

Tlmí prejavy celulitídy, urýchľuje odbúravanie tukových buniek.

Viac informácií

skladom

6,89 €

Popis

Celustin masážny gél + 20 % ZADARMO

Masážna gélová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie tkaniva a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukových buniek. Aktívne látky zvyšujú elasticitu a rozpúšťajú drobné jazvičky v podkoží. Na dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame problematické partie tela precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedú k likvidácii tukových buniek a k vyhladeniu pokožky.

Návod na použitie: aplikujte v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Po aplikácii prípravku odporúčame určené partie tela precvičiť. Zmes vykazuje silný zahrievací efekt. Prírodné aktívne látky môžu byť silným alergénom, odporúčame preto pred použitím prípravku urobiť test kožnej znášanlivosti.

Indikácie byliny:

  • zmes proti prejavom celulitídy
  • urýchľuje odbúravanie tukových buniek
  • vyhladzuje pokožku
  • ľahká a praktická aplikácia
  • bez predpisu

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. Pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku použite šišiak bajkalský ako podporný prostriedok.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Ingredients (INCI)Aqua, Glycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Carbomer, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 16185, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, D-Limonene, Linalool

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Celustin masážny gél 250 ml

Celustin masážny gél 250 ml

Tlmí prejavy celulitídy, urýchľuje odbúravanie tukových buniek.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: