Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Škoricový masážny gél 500 ml Zobraziť plnú veľkosť

Škoricový masážny gél 500 ml

317

TOPVET

Nové

Tlmí prejavy celulitídy.

Viac informácií

skladom

6,80 €

Popis

Škoricový gél – Cinnamomum zeylanicum (škoricovník cejlónsky)

Škoricová silica spôsobuje lokálne prehriatie pokožky, rozšírenie ciev a tým zvyšuje odbúravanie tukového tkaniva. Používa sa najmä v miestach výskytu príznakov celulitídy. Po masáži sa odporúča určené partie tela precvičiť, čím násobíme účinok škoricovej silice a tým urýchlime likvidáciu tukových buniek. Škoricová silica navyše pôsobí silne dezinfekčne a tlmí bolesť. Aróma škorice pôsobí afrodiziakálne.

Návod na použitie: aplikujte v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Po aplikácii prípravku odporúčame určené partie tela precvičiť. Škorica vykazuje silný zahrievací efekt. Škorica je pomerne často sa vyskytujúci alergén, odporúčame preto pred použitím prípravku urobiť test kožnej znášanlivosti.

Indikácie byliny:

  • proti celulitíde
  • urýchľuje odbúravanie tukových buniek
  • ľahká a praktická aplikácia
  • bez predpisu

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. Pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku použite šišiak bajkalský ako podporný prostriedok.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Carbomer, Alcohol denat., Phenoxyethanol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Škoricový masážny gél 500 ml

Škoricový masážny gél 500 ml

Tlmí prejavy celulitídy.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: