Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Kostihojový masážny gél 500 ml Zobraziť plnú veľkosť

Kostihojový masážny gél 500 ml

812

TOPVET

Nové

Na bolesti kĺbov, zápaly väzov a šliach.

Viac informácií

Skladom: odoslanie 2 az 5 pracovnych dni

6,82 €

Popis

Kostihojový gél – Symphytum Officinale (kostihoj lekársky)

Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa kostihoja na hojenie pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu, ktorý chráni kožu, podporuje hojenie, vykazuje vysokú účinnosť na tlmenie zápalov. Okrem toho sa používa aj ako podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich rán, vyvrtnutia, hojenie zlomenín, popálenín, zaparenín a ďalších.

Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny, ktoré používame ako podporu pri svalových bolestiach, kĺbových bolestiach a najrôznejších pomliaždeninách.

Návod na použitie: aplikujte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože.

Indikácie byliny:

  • podpora pri bolestiach kĺbov
  • možné použiť na zle sa hojace rany
  • vhodné na zápaly väzov a šliach
  • netoxický – šetrný pre deti
  • bez obmedzenia veku
  • ľahká a praktická aplikácia
  • bez predpisu

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko.

Nežiaduce účinky: Nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov. Pri zvýšenej náchylnosti na alergie je vhodné aplikovať v kombinácii so šišiakom bajkalským.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Symphytum Officinalis Root Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Ethylhexylglycerin

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Kostihojový masážny gél 500 ml

Kostihojový masážny gél 500 ml

Na bolesti kĺbov, zápaly väzov a šliach.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: