Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Zľava! Manuka intímny gél 115 ml Zobraziť plnú veľkosť

Manuka intímny gél 115 ml

414

TOPVET

Nové

Na ženskú intímnu hygienu.

Viac informácií

skladom

4,70 €

5,50 €

-0,80 €

Popis

TOPVET Manuka intim gelle – Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J. R. Forst & G. Forst) 

Gél na ženskú intímnu hygienu. Manuka je výnimočne účinná proti baktériám, plesniam a kvasinkám. Pomáha obnoviť a udržať prirodzené mikrobiálne prostredie pošvy. Pomáha pri pošvovej mykóze a zápaloch vyvolaných baktériami a kvasinkami. Na dosiahnutie širšieho a komplexnejšieho účinku obsahuje okrem manuky aj čajovníkový olej. 

Návod na použitie: Aplikujte na problematické oblasti vždy pri večernej hygiene. Alternatívne je využiteľný aj ako lubrikant. Odporúčame preventívne použiť po návšteve bazénov a po užívaní antibiotík. Prípravok je určený na ošetrenie pokožky vonkajších pohlavných orgánov. 

Originálne balenie: 50 ml. 

Indikácie byliny

  • na ženskú intímnu hygienu 
  • netoxický 
  • bez obmedzenia veku 
  • ľahká a praktická aplikácia 
  • bez predpisu 

Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiaducich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva, alebo pri dojčení. 

Nežiaduce účinky: Nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov. Pri prípadnej precitlivenosti na Manuku, alebo niektorú zložku prípravku je vhodné aplikovať v kombinácii so šišiakom bajkalským, alebo gél nepoužívať.

Ingredients (INCI): Aqua, Methylceluloze, Polysorbatum-80, Leptospermum Scoparium Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Benzyl Alcohol (and) Methylisothiazolinone (and) Methylchloroisothiazolinone

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Manuka intímny gél 115 ml

Manuka intímny gél 115 ml

Na ženskú intímnu hygienu.

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: