Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Balzam na labky, 300ml Zobraziť plnú veľkosť

Balzam na labky 300 ml

232

TOPVET

Nové

Chráni a regeneruje.

Viac informácií

skladom

5,81 €

Popis

Ako sa starať o labky?

Naši zvierací kamaráti nenosia topánky a aj keď je nášľapná plocha labiek odolnejšia, pôsobí na ne mnoho negatívnych vplyvov okolitého prostredia. Dôležité je, že tieto negatívne vplyvy pôsobia na labky celoročne, čo je skutočnosť, ktorú si veľa chovateľov neuvedomuje. V zime je to predovšetkým posypová soľ, chlad a ostré zmrazky ktoré môžu labku poraniť. V lete sú to najmä horúce asfaltové a betónové povrchy, z ktorých sa pôsobením horúčavy uvoľňujú škodlivé látky, olejové škvrny a iné všadeprítomné chemikálie, ktoré môžu vyvolať zápaly labiek alebo spôsobiť poranenie. Rovnako negatívne pôsobia ostré kamenisté povrchy, blato a i.

Ochranné a regeneračné balzamy PETS ARE FRIENDS®

PETS ARE FRIENDS – Balzam na pazúriky – ochranný a regeneračný 50 ml
PETS ARE FRIENDS – Balzam na labky – ochranný a regeneračný 300 ml
PETS ARE FRIENDS – Balzam na labky – ochranný a regeneračný 50 ml

Ošetrovanie labiek Ochranným a regeneračným balzamom na labky PETS ARE FRIENDS® je účinnou prevenciou a pomáha ochrániť labky zvierat pred škodlivými vplyvmi prostredia a predchádzať nepríjemným a bolestivým zápalom. Balzam pôsobí nielen ochranne a protizápalovo ale potláča aj svrbenie. Používa sa pred vychádzkou ako prevencia a po návrate ako prostriedok pre účinnú regeneráciu.

Neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o labky je aj ošetrovanie pazúrikov a drápkového lôžka. Pazúriky by mali byť pevné, tvrdé, ale zároveň pružné, aby nedochádzalo k ich štiepeniu a lámaniu, ktoré môžu mať za následok bolestivé zranenia. Kvalitná starostlivosť o pazúriky zabezpečí Ochranný a regeneračný balzam na pazúriky PETS ARE FRIENDS®, unikátny výrobok svojho druhu.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Balzam na labky 300 ml

Balzam na labky 300 ml

Chráni a regeneruje.

Napíšte svoj ​​názor

15 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: