Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

 • Doprava zdarma

  PRI OBJEDNÁVKE NAD 60 €
Respirátor filtračné FFP2 biely 25ks Zobraziť plnú veľkosť

Respirátor filtračné FFP2 biely 25ks

76121

Nové

RESPIRÁTORY PODĽA európskej normy EN 149: 2001 v triede FFP2, definovaná účinnosť 94%

Viac informácií

Popis

Respirátor filtračné FFP2 NR - biely 25ks použiteľný na jednu zmenu Splna požiadavky normy: EN 149: 2001 + A1: 2009 Typ výrobku: ochranné pomôcky KATEGÓRIE III Model: AD-2022 Výrobok vyrobený v Poľsku

Respirátor filtracnú zložený z piatich vrstiev netkanej textílie s filtračnými vlastnosťami s nastaviteľným klipom na nos, farba biela.

Posúdenie zhody bolo vykonané v súlade s požiadavkami nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/425 z 9. marca 2016 o osobných ochranných prostriedkoch.


Subjekt oznámenia Poľský register hospodárstva S.A. (Adresa Al. Gen. Józefa Hallera 126,80-416 Gdansk, Poľsko, číslo subjektu 1463) vykonal skúšku ES EÚ (modul B) a vydal osvedčenie o typovej skúške EÚ EU číslo CW / 28/02/2021 zo dňa 10.02.2021

Filtrujúca respirátor ako osobný ochranný prostriedok kategórie III podliehajú postupu posudzovania zhody s typom na základe vnútorných kontrol výroby a kontrolované kontroly produktu v náhodne vybraných časových odstupoch (modul C2), pod dohľadom oznamovacieho subjektu Poľský register hospodárstva S.A. (Adresa Al.Gen.Józefa Hallera 126, 80-416 Gdansk, Poľsko, číslo subjektu 1463).

Kontraindikácie:

 • Respirátory nemožno používať v silne znečistenom prostredí, v situácii hrozby výbuchu, požiaru, pri praci vo vode a v ďalších prípadoch, kde je nedostatok kyslíka. Respirátor nemožno používať, ak je obsah kyslíka nižší ako 19,5%.
 • Respirátory je treba používať len vo vhodne vetraných priestoroch s dostatočným množstvom kyslíka. Respirátor nedodáva kyslík.
 • Respirátor slúži na jednorazové použitie vždy jednou osobou. Nemožno ho znovu použiť.

Upozornenie:

 • Pred použitím respirátora sa uistite, že je vhodný pre zamýšľané použitie.
 • Respirátor nechráni dýchacie ústrojenstvo pred aerosóly obsahujúcimi rádioaktívny castice a pred nebezpecnymi výpary ci plynmi.
 • Je potrebné sa uistiť, že respirátor je správne nasadený.
 • Užívateľ musí byť hladko oholený, aby sa zabezpečilo, že respirátor bude dobre priliehať k tvári.
 • Použité materiály pri kontakte s pokožkou nespôsobuje podráždenie kože.
 • V osobitných prípadoch, kedy je koža vystavená podráždenie spôsobenému užívaním respirátora, je treba používanie výrobku prerušiť a poradiť sa s lekárom.
 • V prípade citeľného nepríjemného pocitu pri dýchanie je vhodné respirátor zložiť.
 • Ak je respirátor poškodený, je treba ho vyhodiť a vymenit za nový.
 • Respirátory s označením NR nemôžu byť používané dlhšie ako jednu pracovnú smenu.
 • V prípade poškodeného obalu respirátor nepoužívajte. 

Podmienky skladovania:

Respirátory skladujte v originál balení, ďaleko od kontaminovaných miest, dymu, slnečného žiarenia, vysokých teplôt, nadmerné vlhkosti a škodlivých chemických látok, pri teplote od (-20 ° C) do (+ 30 ° C), vlhkosť nesmie 80% (RH). Dátum trvanlivosti: 3 roky od dátumu výroby - pokiaľ je výrobok pestoval za podmienok stanovených výrobcom.

Spôsob užívania:
1. Pred nasadením respirátora si umyte ruky mydlom a vodou, alebo dezinfekčným prípravkom na báze alkoholu.
2. Vytiahnete respirátor z obalu a rozložte jeho okraje. Narovnajte špicku tak, sa celý respirátor rozložil.
3. Založte gumicky okolo uší.
4. Upravte respirátor, aby zakrýval celú tvár.
5. Po upravení respirátora pritisne ruky k nosovej prepážke a respirátor si pritlačí k nosu. Stlačíte povrch respirátora, aby lepšie priľnuli k tvári.
6. Skontrolujte, či respirátor tesne zakrýva tvár. To opacnom tak, že rukami zakryjete respirátor a postupne rýchlo vydýchnete vzduch (metóda kontrola pretlaku - respirátor by mal byt ľahko vypuklý), alebo vdýchnete vzduch kontroly podtlaku - respirátor by mal byt ľahko zapadnutý. Ak pocítite únik vzduchu pri chrbte nosa, upravte klip respirátora.

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Respirátor filtračné FFP2 biely 25ks

Respirátor filtračné FFP2 biely 25ks

RESPIRÁTORY PODĽA európskej normy EN 149: 2001 v triede FFP2, definovaná účinnosť 94%

Napíšte svoj ​​názor

30 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: