Podľa príznakov

Vyberte indikáciu:

Kategórie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.
Celustin - masážny olej 500 ml Zobraziť plnú veľkosť

Celustin – masážny olej 500 ml

KA487

TOPVET

Nové

Urýchľuje odbúravanie tukov

Viac informácií

skladom

10,85 €

Popis

Popis

KABINETNÉ BALENIE pre salóny

Celustin, zmes proti celulitíde – profesionálny masážny olej je olejová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie tkaniva a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukov, aktívne látky zvyšujú elasticitu pleti. Na dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame problematické partie tela po ošetrení olejom precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenie pomáha likvidovať tuk v tukových bunkách a tým vyhladzuje pokožku.

Návod na použitie: Olej je vhodný na všetky typy pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, preto je vhodný na dlhotrvajúce rehabilitačné, relaxačné i športové masáže. 

Ingredients (INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus Communis Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Tocopheryl Acetate

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. 

Dermatologicky testované. 

Originálna receptúra. 

Pozor: Použité silice vykazujú výrazný zahrievací efekt!

Recenzie

Napíšte svoj ​​názor

Celustin – masážny olej 500 ml

Celustin – masážny olej 500 ml

Urýchľuje odbúravanie tukov

Napíšte svoj ​​názor

29 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ KATEGÓRII: